1.1 Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту адміністративних послуг ВМР та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту адміністративних послуг ВМР, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту адміністративних послуг ВМР. Posts — довідник посадових осіб Департаменту адміністративних послуг ВМР.

Дані та ресурси
Довідник структурних підрозділів ...
Довідник структурних підрозділів Департаменту адміністративних послуг ВМР
Дослідити
Довідник підпорядкованих підприємств ...
Довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій...
Дослідити
Довідник посадових осіб Департаменту ...
Набір містить інформацію про посадових осіб Департаменту адміністративних...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Закревська Наталія
Останнє оновлення
Березень 22, 2024, 13:21 (EET)
Створено
Травень 2, 2018, 18:27 (EEST)
Періодичність оновлення
щоквартально, у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD