1.10. Інформація про нормативно-правові засади діяльності відділу з питань запобігання та виявлення корупції Вінницької міської ради

Нормативно-правові засади діяльності відділу з питань запобігання та виявлення корупції Вінницької міської ради. В наборі зазначені Закон України "Про місцеве самоврядування", Закон України "Про запобігання корупції" та рішення міської ради щодо затвердження положення про відділ з питань запобігання та виявлення корупції Вінницької міської ради

Дані та ресурси
Нормативно-правові засади відділу з ...
Нормативно-правові засади діяльності відділу з питань запобігання та...
Дослідити
Struktura.csv
З опису набори даних Нормативно-правові засади діяльності відділу з питань...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Швець Артем Миколайович
Останнє оновлення
Березень 1, 2024, 09:12 (EET)
Створено
Серпень 11, 2020, 10:43 (EEST)
періодичність оновлення
у разі змін
підстава
Постанова КМУ 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних