2.48. Перелік бюджетних програм Департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернет

Набір містить перелік бюджетних програм Департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені паспорти та звіти про виконання паспортів бюджетних програм в мережі Інтернет. Кожен ресурс в наборі — перелік паспортів бюджетних програм за окремий бюджетний період.

Дані та ресурси
Programs-2020.xlsx
Таблиця містить дані про бюджетні програми, що реалізуються в 2020 році....
Дослідити
Programs-2021.xlsx
Таблиця містить дані про бюджетні програми, що реалізуються в 2021 році....
Дослідити
Programs-2022.xlsx
Таблиця містить дані про бюджетні програми, що реалізуються в 2022 році....
Дослідити
Додаткова інформація
Останнє оновлення
Вересень 8, 2022, 17:08 (EEST)
Створено
Листопад 19, 2020, 14:36 (EET)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних