Кількість складених протоколів про адміністративні правопорушення. The number of protocols drawn up on administrative offenses

Набір містить дані про кількість складених протоколів про адміністративні правопорушення з 2020 року КП «Муніципальна варта» ВМР на території ВМТГ. The data set contains data on the number of protocols drawn up on administrative violations ( from 2020) of the Municipal enterprise of the Vinnytsia city council «Municipal guard» on the territory of the Vinnytsia city territorial community.

Дані та ресурси
Структура набору даних щодо ...
Набір містить структуру набору даних щодо інформації про кількість складених...
Дослідити
Інформація щодо кількості складених ...
Набір містить інформацію щодо кількості складених протоколів про...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Татарьонок Ольга Миколаївна
Останнє оновлення
Березень 28, 2023, 16:01 (EEST)
Створено
Січень 21, 2020, 14:52 (EET)
періодичність оновлення
У разі змін
підстава оприлюднення
постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних