3.12. Перелік комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні послуги на території Вінницької міської територіальної громади (ЖЕП, управляючі компанії, підприємства, які надають послуги з теплопостачання, послуги поводження з побутовими відходами)

Перелік комунальних підприємств, підпорядкованих департаменту міського господарства Вінницької міської ради, які надають послуги з теплопостачання

Дані та ресурси
enterprise.csv
Перелік комунальних підприємств, які надають послуги з теплопостачання,...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Розборський Ігор
Останнє оновлення
Листопад 10, 2022, 12:58 (EET)
Створено
Листопад 10, 2022, 12:00 (EET)
перыодичність оновлення
в разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних