1.7 Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні КЗ «Писарівський ліцей»
Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні КЗ «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області». Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер,...
CSV
1.5. Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію КЗ "ЗДО №11 ВМР"
Набір містить назву звіту, дата затвердження, дата оприлюднення, посилання на звіт оприлюднений в мережі Інтернет, повна назва видавника звіту
CSV
1.1. Довідник комунального закладу "Малокрушлинецький ліцей Вінницького району"
Набір містить ресурси: organizationszzso, Posts — довідник комунального закладу "Малокрушлинецький ліцей Вінницького району Вінницької області"
CSV
1.5.Звіти КЗ "Стадницька гімназія"
Набір містить Ресурс ListOfReports — перелік звітів КЗ " Стадницька гімназія", включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет.
CSV
Інформація щодо обсягів кредиторської та дебіторської заборгованості
Інформація щодо обсягів кредиторської та дебіторської заборгованості, в тому числі простроченої
сsv CSV
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).