Бухгалтерська звітність за 1 квартал 2019р.
Форма N 2м - звіт про надходження та використання коштів загального фонду; Форма N 4-3м - звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду Баланс за 1...
CSV XLSX
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами за 9 місяців 2019
Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які невідображаються у формі № 7д, № 7м «Звіт про заборгованість за бюджетними коштами»
CSV
Відомості щодо транспортних засобів м. Вінниці у 2018 р.
Відомості щодо транспортних засобів, які надають послуги пасажирського перевезення по м. Вінниці
CSV
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Фільтрування наборів
Організації
21-det35
Групи

Немає Групи, які б підходили пошуковому запиту

Теги

Немає Теги, які б підходили пошуковому запиту

Формати
CSV4 XLSX1