2.58 Дані про споживання комунальних ресурсів ВМА
Дані про споживання комунальних ресурсів
CSV
1.5. Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію
Звіти, утому числі щодо задоволення запитів на інформацію
CSV
1.10 Інформація про нормативно-правові засади діяльності МКП"ВМА"
Нормативно-правові засади діяльності Міського комунального підприємства Вінницька міська аптека
XLSX CSV
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Фільтрування наборів
Організації
390-МКП "ВМА"4
Групи

Немає Групи, які б підходили пошуковому запиту

Теги

Немає Теги, які б підходили пошуковому запиту

Формати
CSV4 XLSX2
Ліцензії
Creative Commons At...4