2.30. Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях орган...
Результати поіменних голосувань за рішення міської ради
CSV
1.5. Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію
Набір даних містить інформацію щодо звітів секретаріату Вінницької міської ради
CSV
3.19. Накази про призначення відповідальних осіб секретаріату міської ради за...
Набір містить інформацію про відповідальних осіб за оприлюднення відкрих даних, інформації в мережі Інтернет,ведення чат-боту
CSV
1.10. Інформація про нормативно-правові засади діяльності секретаріату місько...
У своїй діяльності Вінницької міської ради та її виконавчі органи керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах...
CSV
1.2. Інформація про організаційну структуру секретаріату міської ради
Організаційна структура секретаріату міської ради згідно штатного розпису
CSV
1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інф...
Набір містить два ресурси. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів секретаріату міської ради міської ради. Posts — довідник посадових осіб секретаріату міської ради.
CSV
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).