1.7. Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
2.9. Звіти про виконання фінансових планів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсів набору даних та ресурси наборів даних - Звіти про виконання показників фінансових планів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
2.58. Дані про споживання комунальних ресурсів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Дані про споживання комунальних ресурсів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
XLSX CSV
1.10. Інформація про нормативно-правові засади діяльності Вінницького КП "СМЕ...
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Інформація про нормативно-правові засади діяльності Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
1.2. Інформація про організаційну структуру Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Інформація про організаційну структуру Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
3.19. Накази про призначення відповідальних осіб Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір даних містить ресурс набору даних - Накази про відповідальних осіб Вінницького КП "СМЕД ОДР" за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет
CSV
1.11. Фінансова звітність Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить фінансову звітність Вінницького КП "СМЕД ОДР" (Баланс, звіт про фінансові результати)
XML
1.5. Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Вінницького К...
Набір містить структури ресурсів наборів даних та ресурси наборів даних - Ресурс ListofreportsInformation — звіти щодо задоволення запитів на інформацію, Ресурс Listofreportszk...
CSV
1.1. Довідник Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить три ресурси наборів даних. Organizations — довідник Вінницького КП "СМЕД ОДР". OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Вінницького КП "СМЕД ОДР"....
CSV
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

270-КП "Вінницька СМЕД ОДР"

КП "Вінницька СМЕД ОДР" детальніше

Підписники
1
Набори даних
9
Групи

Немає Групи, які б підходили пошуковому запиту

Формати
CSV8 XLSX1 XML1
Ліцензії
Creative Commons At...9