1.5. Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ВВДРВ ВМТГ
Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ВВДРВ ВМТГ
CSV
1.1. Довідник відділу ведення Державного реєстру виборців Вінницької міської ...
Набір містить три ресурси. Organizations — довідник відділу ведення Державного реєстру виборців Вінницької міської територіальної громади. OrganizationalUnits — довідник...
XLSX
3.19. Накази про призначення відповідальних по відділу ведення ДРВ ВМТГ
Призначення відповідальних за підготовку та оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних, ведення чатботу, а також ведення та адміністрування сторінок відділу на...
CSV
1.2. Інформація про організаційну структуру відділу ведення Державного реєстр...
Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Структура і штатна чисельність”.
XLSX
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

025-Держреєстр

Відділ ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці детальніше

Підписники
0
Набори даних
6
Організації
025-Держреєстр6
Групи

Немає Групи, які б підходили пошуковому запиту

Формати
CSV4 XLSX2
Ліцензії
Creative Commons At...6