2.58. Дані про споживання комунальних ресурсів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Дані про споживання комунальних ресурсів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
XLSX CSV
1.7. Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
1.10. Інформація про нормативно-правові засади діяльності Вінницького КП "СМЕ...
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Інформація про нормативно-правові засади діяльності Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
1.2. Інформація про організаційну структуру Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсу набору даних та ресурс набору даних - Інформація про організаційну структуру Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
3.19. Накази про призначення відповідальних осіб Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір даних містить ресурс набору даних - Накази про відповідальних осіб Вінницького КП "СМЕД ОДР" за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет
CSV
1.11. Фінансова звітність Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить фінансову звітність Вінницького КП "СМЕД ОДР" (Баланс, звіт про фінансові результати)
XML
1.5. Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Вінницького К...
Набір містить структури ресурсів наборів даних та ресурси наборів даних - Ресурс ListofreportsInformation — звіти щодо задоволення запитів на інформацію, Ресурс Listofreportszk...
CSV
2.9. Звіти про виконання фінансових планів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить структуру ресурсів набору даних та ресурси наборів даних - Звіти про виконання показників фінансових планів Вінницького КП "СМЕД ОДР"
CSV
1.1. Довідник Вінницького КП "СМЕД ОДР"
Набір містить три ресурси наборів даних. Organizations — довідник Вінницького КП "СМЕД ОДР". OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Вінницького КП "СМЕД ОДР"....
CSV
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

270-КП "Вінницька СМЕД ОДР"

КП "Вінницька СМЕД ОДР" детальніше

Підписники
1
Набори даних
9
Групи

Немає Групи, які б підходили пошуковому запиту

Формати
CSV8 XLSX1 XML1
Ліцензії
Creative Commons At...9