1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій КП "Центральний міський стадіон"

Довідник КП "Центральний міський стадіон" містить два ресурси: 1. Organizations kpcms - довідник підприємства 2. Posts kpcms — довідник посадових осіб Підприємства

Дані та ресурси
Post kpcms.csv
Ресурс містить дані про посадових осіб КП "ЦМС". У тому числі, ідентифікатор,...
Дослідити
Organizations_ kpcms
Ресурс містить реєстраційні та контактні дані КП "ЦМС". У тому числі код...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Романенко Світлана Миколаївна
Останнє оновлення
Травень 8, 2024, 12:18 (EEST)
Створено
Травень 25, 2018, 14:45 (EEST)
Періодичність оновлення
щоквартально
Підстава оприлюднення
Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, КМУ №835 , Рішення Вінницької міської ради №2874 від 14.11.2019
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD