1.11.18 Фінансова звітність ДКБ ВМР

Звіт про надходження та використання коштів інших надходжень спеціального фонду КПКВ 1511070 ( Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми, в тому числі - капітальний ремонт споруд цивільного захисту - укриттів комунальних закладів позашкільної освіти)

Дані та ресурси
структура.csv
Структура набору даних "Звіт про надходження та використання коштів інших...
Дослідити
2022_1511070.csv
Звіт КПКВ 1511070 за січень-вересень 2022 р.
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Гаврилюк Василь
Останнє оновлення
Жовтень 28, 2022, 09:56 (EEST)
Створено
Жовтень 28, 2022, 09:51 (EEST)
частота оновлення
щоквартально
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація

Немає груп пов’язаних з цим набором даних