1.3. Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону департаментом житлового господарства ВМР

Набір містить перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону. У тому числі їх ідентифікатори, назви, строки дії, нормативно правові акти, посилання на документ, оприлюднений в мережі Інтернет.

Дані та ресурси
Normatives
Таблиця містить ідентифікатор, назву, строки дії, інформацію про суб'єкта, що...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Людмила Мазур
Останнє оновлення
Грудень 12, 2023, 11:53 (EET)
Створено
Вересень 19, 2022, 12:20 (EEST)
Періодичність оновлення
у разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних