2.3 Перелік об’єктів комунальної власності, що передані в оренду КНП ВМКЛ №1

Набір містить дані про об’єкти комунальної власності КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1», що передані в оренду чи інше право користування. Набір складається з двох ресурсів: ListProzorroSales — перелік об’єктів оренди, інформація про які внесена до системи ProZorro. List — перелік об’єктів оренди, інформація про які не внесена до системи.

Дані та ресурси
ListProzorroSales
Таблиця містить унікальний код, назву й посилання на сторінку об’єкта в...
Дослідити
List
Таблиця включає дані про об’єкти комунальної власності: ідентифікатори,...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Колосовська Ольга Володимирівна
Останнє оновлення
Вересень 19, 2022, 17:13 (EEST)
Створено
Серпень 20, 2020, 15:48 (EEST)
Періодичність оновлення
щокварталу
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних