2.3. Перелік об’єктів комунальної власності, що передані в оренду КНП "ВРЦСП"

Набір містить дані про об’єкти комунальної власності КНП «ВРЦСП», що передані в оренду чи інше право користування. Набір складається з двох ресурсів: ListProzorroSales — перелік об’єктів оренди, інформація про які внесена до системи ProZorro. List — перелік об’єктів оренди, інформація про які не внесена до системи.

Додаткова інформація
Відповідальна особа
Кіщук Руслан
Останнє оновлення
Травень 12, 2021, 12:26 (EEST)
Створено
Травень 12, 2021, 12:20 (EEST)
Періодичність оновлення
не рідше ніж щокварталу
підстава оприлюднення
КМУ №835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних