1.10. Інформація про нормативно-правові засади діяльності

У своїй діяльності департамент у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю міської ради керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, Законами України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації в Україні», «Про телебачення та радіомовлення», постановами Верховної Ради України, Статутом Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, рішеннями міської ради і виконавчого комітету і іншими нормативними актами.

Дані та ресурси
Нормативно-правові засади діяльності ...
У своїй діяльності департамент у справах засобів масової інформації та...
Дослідити
structura.csv
Структура до набору даних "Нормативно-правові засади діяльності департаменту...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Катерина Новосад
Останнє оновлення
Червень 29, 2023, 13:09 (EEST)
Створено
Грудень 10, 2019, 16:52 (EET)
Періодичність оновлення
у разі змін
Підстава для публікації
Постанова КМУ 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Мітки

Немає груп пов’язаних з цим набором даних